![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Поки міська рада шукає гранти, кременчани страждають від бездоріжжя (фоторепортаж)
![дороги](/uploads/media/73/a2/73a27b7431a4436f7be95f4c67efc274_orig.jpg)
Кременчани нарешті дочекалися ремонту доріг. Хоча й у міській раді зізнаються, що «ремонт» – надто голосно сказано.
- Зараз міська рада провела планування певних ділянок грейдером, оскільки коштів на капітальний ремонт наразі немає, – розповів заступник міського голови Володимир Шевчук. – Загальна вартість капітального ремонту лише вул. Льотчиків-Визволителів становить 8 млн. грн.. Відверто кажучи, навіть важко спрогнозувати, коли відбудуться оновлення – наступного року чи через рік. Ми дуже розраховуємо на участь та перемогу у грантових програмах. У нас є досвід у цьому і успішні результати.
Тим часом, поки Кременецька міська рада шукає гранти, кременчани потерпають від бездоріжжя. На багатьох вулицях жахливий стан доріг погіршується ще й особливостями рельєфу.
![дороги крем](/uploads/media/35/b9/35b99f75f4af3a5b85fde48a67193e6c_orig.jpg)
![дороги кременець](/uploads/media/58/88/588891e5189bb5b030e7e5a1ecd4a2e3_orig.jpg)
![крем дороги](/uploads/media/ef/b7/efb7e502cfbdd3fae0e57f693218b099_orig.jpg)
![кременець дороги](/uploads/media/5c/37/5c37a645ce2c6492e194bc257b50f584_orig.jpg)
Фото зі сторінки Володимира Шевчука у Фейсбук