![](/uploads/media/a5/c1/a5c15071009099bdaa52b917b1ef79f5_orig_thumb.jpg)
Поліція Тернопільщини дбає про стареньких під час негоди (фото)
![147967716_3615713718556706_7814750179723717190_o](/uploads/media/d4/68/d4682eda70f68b9f43b19306f4c7e50f_w640.jpg)
Роль соціальних працівників приміряли на себе правоохоронці Тернопільщини. Сходити за хлібом, наносити води, відкидати сніг чи нарубати дров – усе це роблять поліцейські у вільний від боротьби зі злочинцями час. Адже в умовах негоди людям похилого віку дуже непросто, а надто, коли поблизу немає родини.
- У зв’язку із різким погіршенням погодних умов дільничні офіцери поліції Кременецького РВП ГУНП допомагали громадянам похилого віку у вирішенні побутових проблем, – повідомляють у Кременецькому районному відділі поліції ГУНП у Тернопільській області.
![149387860_3615713711890040_3556187734530205416_o](/uploads/media/70/11/70111f6f0d0ed344cb4d64baa5d2a566_w640.jpg)
![147507914_2765206697127193_3308731178826906307_o](/uploads/media/3d/97/3d9717e993aafbdeef43c1c3ab07ebac_w960.jpg)
![148330962_2765206703793859_5428212301144212802_o](/uploads/media/98/83/98837123becf0b722759896ef78c0664_w960.jpg)
Підтримують стареньких й полісмени Бучача.
- Дільничні офіцери поліції відділення поліції № 2 (м. Бучач), Чортківського РВП ГУНП в Тернопільській області, в час складних погодних умов, у зимовий період, проявляють небайдужість до одиноких пенсіонерів та осіб похилого віку, які залишилися наодинці із негодою. На своїх поліцейських дільницях відвідують людей та допомагають їм у вирішенні побутових проблем, – розповідають у Бучацькому відділенні поліції.
![148022503_2765206827127180_3031329480550926953_o](/uploads/media/ab/bf/abbfef65502452a72b27c77c6cfc4f1b_w640.jpg)
Нагадаємо, у період складних погодних умов співробітники Тернопільського районного управління поліції разом із соціальними службами турбуються про пенсіонерів та допомагають їм у вирішенні нагальних проблем.
Фото Кременецького та Бучацьких відділів поліції