Ростислав Фук

Був актором кіно і театру - загинув на війні: на Тернопільщині поховали Сергія Копотілова

Герой загинув 16 січня під час виконання бойового завдання в районі Красної Гори на Донеччині

Із військовослужбовцем Сергієм Копотіловим попрощалися у Підволочиську сьогодні, 26 січня. Про це повідомили на сторінці Підволочиської селищної ради.

Герой загинув 16 січня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Красна Гора на Донеччині.

Сьогодні по-особливому болить, бо хоронять дуже позитивну людину, завжди усміхненого, готового першим прийти на допомогу, творчу особистість, актора театру та кіно, активного учасника усіх Революцій за часів незалежності України, патріота та члена УНСО, за професією - залізничника, який прийняв смерть як воїн-герой, - пишуть на сторінці громади.

Як ідеться в повідомленні, Сергія знали всі місцеві жителі, хоча він був родом зі Львівщини. Проте за життя у Підволочиську він заслужив велику повагу від людей:

Мало хто знав, що Сергій був актором не лише місцевого театру, а і кіно. Він знімався в кількох художніх та документальних кінострічках. Між змінами на залізниці встигав бігати на репетиції театру, вчити ролі в кіно, їздити до батьків на Львівщину, підтримувати дочку і сина, бути міцною опорою для дружини Галини і всієї родини.

Колектив Терену щиро співчуває рідним, друзям та побратимам Сергія Копотілова з приводу непоправної втрати. Вічна пам'ять Герою.

Нагадаємо, 24 січня На Тернопільщині попрощалися з 39-річним Героєм Богданом Кокайлом.

Фото Підволочиської селищної ради

Вибір читачів за тиждень

Відео