![](/uploads/media/b9/ec/b9ecac0503d57d34fd2bd9d4a1fff9de_orig_thumb.jpg)
Проблеми об'єднання в ОТГ на Тернопіллі
![нарада](/uploads/media/3d/1b/3d1bed04ddd814f6c92437e3f5e7e3bd_orig.jpg)
Заліщицька ОТГ розпочинає процес добровільного об’єднання. Однією з пересторог, які перешкоджають об’єднанню, є те, що ОМС переживають за те, що в майбутньому всі фінанси будуть зосередженні в адмінцентрі громади. Яким чином можна передбачити рівномірний процес розподілу ресурсів в майбутній ОТГ?
Відповідь:
Процедуру розподілу ресурсів між населеними пунктами, які увійдуть до складу ОТГ можна виписати в Статуті ОТГ, проект якого може бути розроблений ще на стадії процесу об’єднання і бути затвердженим на одній з перших сесій новоствореної ОТГ, пише svoboda.
Ігор Гірчак, виконавчий директор Тернопільського регіонального відділення АМУ