![](/uploads/media/db/f7/dbf770de0123c2b6557560871164df7e_orig_thumb.jpg)
Прокурори вимагають через суд повернути громаді земельну ділянку з двома ставками вартістю 434 млн грн
Господарський суд Тернопільської області відкрив провадження у справі
![](/uploads/media/8f/c1/8fc1c2e521360ffd69e304cec01a4c1e_w960.jpg)
Прокурори Бучацької окружної прокуратури звернулись з позовом до суду про визнання недійсними договорів оренди земельної ділянки водного фонду та водного об’єкта і повернення їх у володіння та користування органу місцевого самоврядування у Чортківському районі. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.
Прокурори встановили, що на підставі укладених договорів приватному агропромисловому підприємству передано в оренду на 10 років для рибогосподарських потреб земельну ділянку площею майже 6,4 га з розташованим на ній водним об’єктом-двома ставками площею 1,1 га та 1,6 га.
Однак, в порушення ч. 2 ст. 124 Земельного кодексу України, передача в оренду відбулась без застосування конкурсної процедури. Відтак прокуратура звернулась з позовом до суду.
Господарський суд Тернопільської області відкрив провадження у справі.
![](/uploads/media/ef/0b/ef0b9aaa34d5b94d75d45ac35fb0880c_w960.jpg)
Фото пресслужби Тернопільської обласної прокуратури