![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Природний заповідник Тернопільщини потрапить на поштові марки
![FB_IMG_1641541715350](/uploads/media/ca/b2/cab226daf8473608c4d233abf670d333_w640.jpg)
Природний заповідник «Медобори» потрапить на українські поштові марки
Про це у соцмережі повідомив Сергій Ткачов.
- Чудові новини від Укрпошти! На лютий 2022 року заплановано ввести в обіг поштовий блок марок «Природний заповідник «Медобори». Ця подія відбудеться завдяки спільній заявці філателістичного гуртка школи с. Вікно, дирекції природного заповідника »Медобори" і Тернопільської обласної дирекції Укрпошти, - йдеться у його дописі.
Нагадаємо, природний заповідник «Медобори» засновано 8 лютого 1990 року.
Фото з допису