![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Шестеро випускників однієї школи з Тернопільщини отримали по 200 балів на мультитесті
Двоє випускників отримали по 200 балів одразу з двох предметів
![](/uploads/media/1e/59/1e5901b44fc3c29c04f131db6cf687e1_w1600.jpg)
По 200 балів отримали шестеро випускників Шумського закладу загальної середньої освіти на мультипредметному тесті. Про це повідомляють на сторінці школи у фейсбуці.
Цьогоріч вони здавали три предмети одночасно: українську мову, історію України та математику. Двоє випускників отримали по 200 балів одразу з двох предметів:
- Федусь Катерина - українська мова та історія України;
- Філіп'юк Олександр - українська мова та математика;
- Сачко Алла - історія України;
- Степовенко Юрій - історія України;
- Кунинець Марія - українська мова;
- Бабій Анастасія- історія України.
Як писав Терен раніше, високі результати на мультитесті показали чортківські випускники. По 200 балів отримали три випускниці Заліщицької державної гімназії. Ще троє випускниць з Тернопільщини безпомилково вирішили усі завдання Національного мультипредметного тесту і набрали по 600 балів.
Читайте також: «Я була окрилена»: тернопільська гімназистка отримала 600 балів на мультипредметному тесті.
Фото Шумського закладу загальної середньої освіти