Олеся Поліщук

Сім напрямків на гранти для громад Тернопільщини – можна подавати заявки

завантаження (2)

Стартував новий грантовий сезон від Українського культурного фонду. Громади Тернопільщини можуть подавати свої заявки за сімома напрямами.

Про це повідомляють на сайті Тернопільської облради.

Триває прийом заявок за напрямами: дослідження. Освіта. Резиденції. Стипендії (до 31 січня); інноваційний культурний продукт (до 20 січня); аудіовізуальне мистецтво (до 17 січня); культура без бар’єрів (до 17 січня); культурна спадщина (до 31 січня); культура. Регіони (до 14 лютого); «Ґранд-подія» (до 31 січня).

- Команда Програми «U-LEAD з Європою» в Тернопільській області вирішила організувати онлайн-консультацію щодо огляду грантових можливостей саме від УКФ. З представниками Заліщицької, Гусятинської, Збаразької та Бережанської територіальної громад працював експерт Петро Гоцалюк. Він розповів про основні програми, які пропонує Український культурний фонд та ознайомив з ключовими вимогами щодо проектних заявок, - йдеться у дописі.

Учасники онлайн-консультації також обговорили нововведення, які почали діяти у новому грантовому сезоні. Одне з них — розширення можливостей для заявників при використані коштів гранту.

Зокрема, збільшено граничну суму для придбання основних засобів до 50 тис. грн (без ПДВ) за одиницю (було — не більше 6 тис. грн).

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео