Спортивний огляд тижня: тернополяни стали чемпіонами України в кількох дисциплінах

Sport-goroda-Yzyum-2-1-1-2-1-1-2-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-2-1-2-1-1-1

У Тернополі й області, власне як і по всій Україні, уже відновлюються спортивні змагання. Як результат - тернополяни вибороли кілька перемог на всеукраїнській арені.

Так, юні волейболісти стали чемпіонами України. Переможцям першого етапу відкритих регіональних кінних змагань з подолання перешкод Equides CUP CSN стала яскрава пара  Єва Павлівська – Версія.

Нагадаю, Тернопіль втратив шанс прийняти фінальний матч чемпіонату України з футболу. Дмитро Підручний лише зараз отримав заслужену нагородуОлена Підгрушна розповіла, що не виживе на зарплату тренера. Тернопільські біатлоністи поїдуть на 10 етапів Кубка світу 2020/2021 та чемпіонат світу. Відома волейболістка проміняла тернопільський клуб на російську команду. Чемпіон світу та Європи закликає вступати до тернопільського вишу. Тернопільська «Нива» вийшла у першу лігу. Тернопільські спортсмени-кандидати на Олімпійські ігри отримають виплати від НОК у розмірі 18,7 млн грн.