![](/uploads/media/8e/08/8e08547a41a52db3ba8a84de16b4ccf9_orig_thumb.jpg)
Студенти ТНПУ провели «Олімпійський день»
![242361896_3115171492047284_200876897278436363_n](/uploads/media/f6/02/f6020947acf05544dd7ecc4ed0163f31_w1920.jpg)
Вчора в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка за організацією викладачів та студентів факультету фізичного виховання відбувся «Олімпійський день».
![242380535_3115171235380643_7540150198145785465_n](/uploads/media/40/6d/406dd4096618607eb1191bdc68fe95eb_w1920.jpg)
- Метою заходу було представлення видів спорту та активностей, які культивуються у нашому навчальному закладі. Окрім цього ректор університету, професор Буяк Богдан Богданович нагородив футбольну студентську команду за здобуте 3 місце на Чемпіонаті України серед студентів та на Всеукраїнській універсіаді!, - повідомляє на фейсбук-сторінці Олександр Хома, студент факультету фізичного виховання.
242350489_3115171175380649_4596963247958296771_n
Спортивне дійство влаштували з нагоди Міжнародного дня студентського спорту, що святкують 20 вересня. Серед відвідуваних : випускники університету, Заслужені тренери України - Починок Ігор Мирославович, Клочко Павло Петрович та перший заступник Тернопільського обласного відділення НОК України - Ігнатенко Віталій Михайлович.
![242555318_3115178862046547_5317190083598689742_n](/uploads/media/f4/0e/f40edb4d828caee20e33bcdb412de7e6_w1920.jpg)
Студентська родина випробувала себе у різних видах спорту - волейболі, футболі, корфболі, стрітболі, бадмінтоні, армспорті, боротьбі і навіть боксі.
Фото з допису