Тамара Коблик

Тернопіль отримав потужні установки, які нагрівають великі приміщення

У разі тотального блекауту дизельні теплові гармати зможуть нагрівати приміщення, де за потреби перебуватимуть люди

Головне управління ДСНС України у Тернопільській області отримало чотири дизельні теплові гармати непрямого нагріву від Берегівської районної Мальтійської Служби Допомоги та ТОВ «Медіпрайм». Вони будуть забезпечувати безперебійну життєдіяльність громади під час російської агресії, якої зазнала наша країна.

Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної військової адміністрації.

Ця допомога є дуже важливою особливо у зимовий період, оскільки внаслідок атак агресора на інфраструктуру та цивільні об’єкти, відбуваються постійні відключення електроенергії.

Заступник начальника Тернопільської ОВА Віктор Устенко зазначив, що нам вкрай важлива допомога організацій, які допомагають у подолані російської агресії.

Така допомога надає населенню один з найважливіших базових елементів життєдіяльності - забезпечення критичної інфраструктури теплом. Ці установки мають достатню потужність, щоб за короткий час нагріти велике приміщення та зберігати тепло. Тому в разі надзвичайних ситуацій ми зможемо надати тепло у великі приміщення, де за потреби будуть перебувати люди, - сказав Віктор Устенко.Фото Тернопільської ОВА

Вибір читачів за тиждень

Відео