![](/uploads/media/ab/dd/abddc692b68ca6e09b152585b91887c4_orig_thumb.jpg)
Тернопільська поліція випробувала прилад, який визначає швидкість руху (фотофакт)
![47208584_732308020471570_2883195332303257600_n](/uploads/media/36/19/361945df592e0724117d1d645c38995b_orig.jpg)
У Тернополі поліція почала працювати з новим приладом вимірювання швидкості на дорогах – TruCAM. Про це повідомили на офіційній сторінці Патрульної поліції Тернопільської області у Фейсбуці.
Протягом дня працівники відомства на автодорозі М-09 Тернопіль-Львів-Рава-Руська робили заміри швидкості руху автомобілів радаром та отримували певні результати.
- 7 водіїв перевищили швидкість більш ніж на 20 км/ год, тому на них винесли постанови за ч. 1 ст. 122 КУпАП. Більшість водіїв визнавало свою провину, погоджувалися з результатом і говорили, що поспішали, не помітивши знаку, - написали у пості.
Прилад фіксує порушення автоматично, інформація одразу ж вноситься у централізовану базу і жодне втручання туди неможливе.
[gallery order=«DESC» columns=«1» size=«full» link=«file» ids=«193391,193392»]Тому, водії - будьте обережними на дорогах та дотримуйтесь безпечної та правильної швидкості.
Фото з допису