Тамара Коблик

Тернопільська школа стала фіналісткою проєкту «Змінитися за 7 місяців»

Організатори проєкту EdCamp Ukraine шукають 2 навчальних заклади, які отримають по 700 тис. грн

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28 стала однією з чотирьох шкіл-учасниць, які прямо зараз борються за  місце у фіналі проєкту «Змінитися за 7 місяців».

І кожен з нас може допомогти їй отримати 700 000 гривень на впровадження змін у просторі та на розвиток усієї шкільної родини – від опанування навичок психологічної допомоги до налагодження партнерських відносин з батьківством чи громадою.

Школа хоче перетворити їдальню на простір, в якому формуватимуться не тільки засади здорового харчування, але і комунікація та проведення спільного часу вчительством, учнівством та батьківством. Діти матимуть простір, де вони зможуть усамітнитися чи об'єднатися в групи за інтересами. Також для шкільної родини важливим є створення місця для психологічної підтримки. А ще одна з важливих цілей – зміна режиму школи, налагодження співпраці між учительством і учнівством.

Подивитися відеопрезентацію можна за посиланням https://bit.ly/video01changein7months.

Як віддати голос за тернопільську школу? 

  1. Переходьте за покликанням на допис із голосуванням https://bit.ly/3TfXuWw 
  2. Обирайте реакцію «Подобається» до цієї публікації.

Голосування триває до 22 березня.

У ньому також візьме участь Опікунська рада організатору проєкту EdCamp Ukraine: Лілія Гриневич, Анатолій Бабічев, Тетяна Гавриш, Вікторія Мілютіна, Сергій Колебошин, Тарас Тополя, Наталія Мосейчук, Слава Фролова.

«Змінитися за 7 місяців» – проєкт, який дозволить переосмислити освітній простір. Фінансування, який забезпечить проєкт – тільки початок перетворень. EdCamp проконсультує шкільні колективи щодо покращення навчальних процесів та спільно вони напрацюють нову стратегію своєї школи.

Залучення громадськості до трансформації розвантажить вчительство та допоможе школам стати справжніми просторами стійкості як зовнішньо (через ремонт закладу освіти), так і внутрішньо (через підвищення кваліфікації всієї «освітньої родини»). 

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео