![](/uploads/media/5f/85/5f852d4f4yze925bf832ef5a97e972a8_orig_thumb.jpg)
Тернопільські філателісти в очікуванні поповнення колекцій
![shop_pict](/uploads/media/9a/77/9a77f2cb211c2295ab4e3dfc7edfyzbe_w320.jpg)
Нову поштову марку «М. Примаченко. Синій бик» днями презентувала «Укрпошта». Щоправда у тернопільські відділення нову марку ще не привезли.
Як відомо, наступний 2021 рік за східним гороскопом – рік бика, тому «Укрпошта» випустила нову поштову марку № 1879 «М. Примаченко. Синій бик». Презентували новинку 10 грудня. У місцевих відділеннях «Укрпошти» придбати нову марку ще на разі не можливо.
- У нас доволі часто купують марки колекціонери. І, повірте, у Тернополі їх є чимало. Окрім того, багато людей використовують марки для листів, - розповідають працівники одного із тернопільських відділень «Укрпошти».
Фото з відкритих джерел