Тернопільській легкоатлети вибороли «золото» і «бронзу» чемпіонату України

51647861_625913397831503_1344451366398984192_n

Команда Тернопільської області взяла участь у чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків 2002 року народження і молодших. Такий турнір відбувся в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету.

Як повідомляє Федерація легкої атлетики Тернопільської області, на змаганнях відзначились наші бігуни на 2 000 м з перешкодами. Так, вихованка Бережанської ДЮСШ Тетяна Когут (тренер Дуда Володимир, учениця Бережанської ЗОШ №2), показавши час 7.02,23 сек, впевнено зайняла перше місце, а Віктор Гнатюк (ОДЮСШ, тренери Оксана та Богдан Дуди, учень педагогічного ліцею ТНПУ ім. В. Гнатюка) з результатом 6.21,49 сек став бронзовим призером.

Похвали заслуговують наші метальники, вихованці Бучацької та обласної ДЮСШ - Ігор Висоцький (Технічний коледж ТНПУ ім. Пулюя), Михайло Труш (Жнибородська ЗОШ Бучацького району), Валентина Павлів (Бучацький медичний коледж) та Дарина Мостова (Тернопільська ЗОШ №22). В штовханні ядра, виборовши право виступати в фінальних змаганнях, спортсмени вибороли, відповідно, два п’ятих, сьоме та восьме місця. Готували метальників до змагань тренери Іван Чуба, Микола Головацький, Іван Панасюк, Галина Шмуляєва та Леонід Дахновський.

Також, вперше виступаючи на чемпіонаті України, восьмим закінчив дистанцію у бігу на 2000 м з перешкодами Дмитро Сулило (обласна ДЮСШ, тренери Оксана і Богдан Дуди, учень ЗОШ №4).

Загалом, треба додати, що серед 41-єї ДЮСШ України, які подали свої заявки на участь у командному заліку, набравши 125 очок, легкоатлети обласної ДЮСШ вибороли сьоме місце, пише обласне управління фізичної культури і спорту.