![](/uploads/media/ca/4a/ca4a3cb1a9cea0bc5yza564bc190af14_orig_thumb.jpg)
Тернопільський теплохід рекордно рано розпочав сезон (фото)
Подальші рейси теплоходів залежать від погоди
![](/uploads/media/17/45/1745180efa7e47608d62df478e370eff_w960.jpg)
16 березня у перший рейс в цьому сезоні вийшов теплохід Sigma. Подальші рейси теплоходів залежать від погоди. Про це повідомили в соцмережі «Круїзи на теплоходах — Тернопіль».
Так рано сезон ми ще не розпочинали. Але ... 16 березня, завдяки надзвичайно ранній весні та сприятливій погоді ми це зробили! — йдеться у повідомленні. — Надалі все залежатиме від погоди — надворі ще все-таки березень місяць. Але якщо буде тепло і сонячно — дуже ймовірно, що ви потрапите до нас на борт.
Попередній рекорд був у 2019 році — тоді у перший рейс один із тернопільських теплоходів відправився 31 березня.
Фото Антона Марчевського