![](/uploads/media/d8/05/d805682281f10c342dd267af9c94a3a1_orig_thumb.jpg)
Тернопільську молодь запрошують обговорити дві Заповіді Любові
![29025867_1342627185837879_6449869861154962228_n](/uploads/media/de/d2/ded2b98e1f07912b1a394310d118f1db_orig.jpg)
Великопосні реколекції можуть відвідати тернополяни у с. Заздрість Теребовлянського району 16-18 березня. Організовують захід представники ТУСК «Обнова».
Протягом двох днів будуть говорити про Дві головні Заповіді Любові, - розповідає молодіжний мер Тернополя Леся Голик. – Молодь зможе дізнатись більше про стосунки людини з Богом та з іншими людьми.
Поїхати може кожен бажаючий, для цього потрібно тільки подзвонити та зареєструватися за номерами телефону 0961954870, 0963967042 (Соломія). Збиратимуться учасники о 18:00 біля Архикатедри.
Фото з відкритих джерел