![](/uploads/media/19/c1/19c161d31208bea83979a9f530302d86_orig_thumb.jpg)
Тернопільський дизайнер почала працювати над новою колекцією (фото)
![19990517_1225820430862098_2105857839677937261_n](/uploads/media/03/89/0389a77f47e55ed5f2abc9ee7469cbd9_orig.jpg)
Відомий тернопільський дизайнер Катерина Тимочко уже розпочала роботу над другою частиною колекції одягу «Огорни мене ліс».
Весною цього місяця у арт-галереї «Бункермуз» відбувся показ колекції «Огорни мене ліс» Катерини Тимочко. Нині дизайнер розпочала роботу над другою частиною цієї колекцією. Про це тернополянка написала на своїй сторінці у Facebook.
- Недавно почала працювати над новою ідеєю. Як виявилося, це значно важче, ніж я думала. Придумуєш нові деталі, використовуєш інші матеріали. І так приємно оглядатися назад, згадувати багато дивних, хвилюючих, особливих моментів нашого спільного лісу, - пише Катерина Тимочко.
20046442_1225820530862088_2057821535926656598_n
![19990346_1225820440862097_659538819124138513_n](/uploads/media/94/60/9460e00fac0023d0c34212b57b74f178_orig.jpg)
![19990141_1225820437528764_5526717798017809628_n](/uploads/media/7e/75/7e755c7ca7cd5d6953b440cf8a15036b_orig.jpg)
Фото Катерини Тимочко