![](/uploads/media/d2/c4/d2c4e2faeccdeba1f4558b9888ca9a2e_orig_thumb.jpg)
Тернополян безкоштовно навчать малювати
![18156989_1381211288607159_670768501734773929_n](/uploads/media/a5/bb/a5bb937b9d990892904cb952278a7402_orig.jpg)
У неділю, 30 квітня, о 12.00 год. у відділі літератури з мистецтва Тернопільської ОУНБ відбудеться чергове заняття клубу живопису «Відкрийте у собі художника», урок сьомий «Перспектива» (перше заняття).
Навчання проводитиме художник Наталія Андрущенко за методикою американського професора Бетті Едвардс.
Методика полягає в тому, що всі ми вміємо вже малювати, так як і ходити, і говорити. Але так як за малювання відповідає наша права півкуля головного мозку, а вона в нас мало розвинена, то професор Бетті Едвардс, у своїй праці, пропонує показати та удосконалити навички малювання.
Запрошують усіх охочих.
Адреса: бул. Т. Шевченка, 15.