Тамара Коблик

Тернополян попереджають про зміни у графіку подачі гарячої води

Нарахування буде здійснюватися відповідно до фактично отриманої послуги

«Тернопільміськтеплокомуненерго» повідомляє, у зв’язку із прогнозованим потеплінням, для недопущення перегріву квартир та перевитрати газу, цими вихідними тимчасово змінено графік подачі гарячої води. Про це йдеться у повідомленні Тернопільської міської ради.

21-22 жовтня гаряче водопостачання буде подаватися до помешкань тернополян від котелень на вул. Лесі Українки, вул.Лемківська, вул. Івана Франка, вул. Дружби, пров.Цегельний, бульв. Просвіти за таким графіком:

  • субота - з 07:00 до 10:00 год, з 17:00 до 23:00 год;
  • неділя - з 07:00 до 10:00 год, з 17:00 до 23:00 год.

Також даний графік застосовується до будинків за адресами: вул. Мирона Тарнавського, 2, 4 та вул. Патріарха Любомира Гузара, 1, 13, 17.

На інших котельнях, які забезпечують помешкання тернополян гарячою водою без змін. Нарахування буде здійснюватися вдповідно до фактично отриманої послуги.

«Тернопільміськтеплокомуненерго» просить вибачення за тимчасові незручності.

Нагадуємо, тернополянам, що отримувати сповіщення за адресою (про відключення комунікацій: води, газу, тепла, світла), а також отримувати сповіщення за темами (наприклад, про ремонти чи перекриття доріг, зміни у русі громадського транспорту тощо) можна у мобільному додатку «е-Тернопіль». Завантажити застосунок можна на операційній системі iOS та Android.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео