Анастасія Кисіль

Тернополянка продавала особливо небезпечну психотропну речовину

IMG_6167

53-річна жителька Тернополя збула заборонену психотропну речовину знайомому. За це жінці загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.

Про це повідомляє Національна поліція Тернопільської області.

На прохання приятеля, який на той момент перебував в сусідній області, тернополянка придбала заборонену речовину.

Чоловік переказав на банківську картку жінки обумовлену суму, а зловмисниця через інтернет купила особливо небезпечну психотропну речовину PVP. Вже наступного дня за допомогою служби доставки вона відправила посилку з забороненим вмістом знайомому.

- Дії зловмисниці правоохоронці кваліфікували за частиною 2 статті 307 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів за попередньою змовою групою осіб, , а також збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів у місцях, що призначені для проведення навчальних, спортивних і культурних заходів, та в інших місцях масового перебування громадян, або збут чи передача цих речовин у місця позбавлення волі, або якщо предметом таких дій були наркотичні засоби, психотропні речовини або їх аналоги у великих розмірах чи особливо небезпечні наркотичні засоби або психотропні речовини), - йдеться у повідомленні.

Міру покарання їй обере суд.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео