![](/uploads/media/60/23/6023cb1de28d5d6f7a50a6095d4b194d_orig_thumb.jpg)
Територію біля Тернопільського ставу повільно перетворюють на сміттєзвалише (фотофакт)
Територія поруч із Тернопільський ставом, що між селом Біла та пішохідним мостом, – чи не найпопулярніша локація місцевих любителів шашликів. Однак за останній рік відпочивальники перетворили це місце на смітник.
Пластиковий посуд, скляні пляшки, обгортки від їжі, пакети, серветки, – це все можна помітити на «косі» – так тернополяни називають відкриту територію біля ставу між селом Біла та пішохідним мостом у сторону Дальнього пляжу. Відпочивальники, яких у теплу погоду там чимало, часто «забувають» прибрати за собою сміття. Як наслідок, це місце починає перетворювати на суцільне сміттєзвалище.
![photo_2021-04-13_11-09-53](/uploads/media/91/d1/91d1efd6a739fea1e3dd7a8f7ced4d4d_w640.jpg)
![photo_2021-04-13_11-09-53 (4)](/uploads/media/84/fe/84feaf96ca3d8ce14e83428e6bc856e7_w640.jpg)
![photo_2021-04-13_11-09-53 (3)](/uploads/media/ba/c3/bac3da7b518c7fbb0a5d98d460d9bdd0_w640.jpg)
![photo_2021-04-13_11-09-53 (2)](/uploads/media/bd/02/bd023c2f794af97622325d4f84d88ffa_w640.jpg)
Фото авторки