У фінал Ліги Чемпіонів Тернопільщини вийшла ще одна команда(фото)

img_7912_DnlxAkj

17 травня, у повторному поєдинку півфіналу Ліги чемпіонів Тернопільщини «Лісма» з Шляхтинців (Байковецька громада) на виїзді перемогла команду «Єдність» з Рибників (Бережанський район) – 2:1. А оскільки такий ж рахунок було зафіксовано в першому поєдинку, то команда з Тернопільського району здобула путівку до фіналу. Про це повідомляється на сайті Федерації футболу Тернопільської області.

Хоча, все могло бути по-іншому. На початку зустрічі господарі зуміли відкрити рахунок. З лівого краю карного майданчика команда «Єдність» отримала право на пробиття штрафного. Володимир Громосяк точно поцілив у дальню «дев’ятку». (1:0). За рахунок м’яча забитого на полі суперника (перший поєдинок, нагадаємо, завершився з рахунком 2:1 на користь «Лісми»), до фіналу за такого рахунку виходила б команда з Бережанщини. Однак вже у першому таймі голом у роздягальню відзначився колектив з Шляхтинців і знову це сталося зі стандарту. На другій компенсованій хвилині ветеран «Лісми» Володимир Льошка зі штрафного був точним (1:1). А наприкінці першої години гри господарі невдало намагалися створити штучне положення поза грою і гравець гостей Павло Бутрин реалізував вихід віч-на-віч (1:2).