![](/uploads/media/68/0d/680d1c7c44323df677612d563f9ddd7e_orig_thumb.jpg)
Адміністрація Підгаєцької міської лікарні просить жителів громади долучитися до забезпечення травмованих військовослужбовців препаратами крові та кровозамінників. Просимо охочих стати донорами і допомогти нашим воїнам, - йдеться у повідомленні.
Забір крові проводиться у відділенні переливання крові (лікарняний банк крові) Підгаєцької центральної міської лікарні за адресою: м. Підгайці, вул.Шевченка, 19, щосереди з 09:00 до 11:00 години.
Читайте також: «Був здивований, що люди так згуртувалися»: поранений боєць з Тернопільщини дякує за допомогу на лікування.
Фото з відкритих джерел