![](/uploads/media/19/c1/19c161d31208bea83979a9f530302d86_orig_thumb.jpg)
У крадіжці більше 30 тисяч гривень підозрюють тернополянина
![01](/uploads/media/64/5d/645de78d8a4049421512238ceec744bd_w320.jpg)
Більше тридцяти тисяч гривень викрав з каси магазину невідомий. Злочин трапився в ніч з першого на друге лютого. Близько 3 ранку в магазині продуктів на майдані Перемоги спрацювала сигналізація. На місце події одразу виїхало два наряди управління поліції охорони.
Металопластикові двері були пошкоджені. За метрів чотириста від магазину поліцейські охорони піймали чоловіка з ймовірним знаряддям злочину. Невідомий мав при собі металеву фомку, рукавиці та викрутку, пише dosie102.te.ua.
Підозрюваний - раніше неодноразово судимий за майнові злочини житель Тернополя, 1973 року народження. На місці події працювала слідчо-оперативна група.
Чоловіка затримали згідно зі статтею 208 КПК. За даний злочин він відповідатиме у суді згідно зі статтею 185 частина 3 ККУ. Триває слідство.
Фото з відкритих джерел