![](/uploads/media/ab/dd/abddc692b68ca6e09b152585b91887c4_orig_thumb.jpg)
У Кременці вандали знищили зупинку (фотофакт)
Тепер на одній із зупинок у Кременці автобус можна чекати лише стоячи. Якісь «дбайливі господарі» розібрали дерев’яну лавку і поцупили дошки. Хто спокусився на громадське майно невідомо. Та виправляти шкоду найімовірніше доведеться комунальникам.
Раніше «Терен» розповідав, що працівникам КП «Кременецьблагоустрій» довелося виправляти те, що накоїли вандали.
[gallery order=«DESC» columns=«1» size=«full» ids=«293241,293240»]Фото авторки