![](/uploads/media/e6/74/e67445dffd1915a2a38ae45d73458983_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині відбулися обласні змагання з автомодельного спорту (фото)
В заході взяли участь 16 учасників з чотирьох команд Тернопільської області
![](/uploads/media/d6/ab/d6abd95f7f08f44a0b4d2964aafe8203_w1920.jpg)
На базі Лановецького міського комунального будинку дитячої та юнацької творчості 14-15 березня відбулися обласні змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі). Про це повідомили на сторінці Лановецької міської ради у фейсбуці.
В заході взяли участь 16 учасників з чотирьох команд Тернопільської області.
- І місце здобула команда Лановецького ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;
- ІІ місце розділили команда Лановецького міського комунального будинку дитячої та юнацької творчості та команда Тернопільського обласного центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді;
- ІІІ місце - команда центру дитячої творчості Кременецької міської ради.
Проведений захід дав новий поштовх для розвитку та удосконалення всіх учасників та продемонстрував величезний потенціал молодих спортсменів та їхню готовність до перемог! - йдеться у повідомленні Лановецької міської ради.
Фото Лановецької міської ради