![](/uploads/media/bb/40/bb40a64f95d4a0119afa51a08c32cca3_orig_thumb.jpg)
У Почаєві листоноші оголосили страйк
![пошта1](/uploads/media/87/25/87251e3259197df5d4e54a47c5c36083_orig.jpg)
Листоноші Почаївського відділення «Укрпошти» оголосили страйк та написали заяви на звільнення за власним бажанням. До таких дій їх спонукали зміни в графіках роботи та низька заробітна платня.
«Мешканців Почаєва цікавить, коли вони будуть отримувати свої газети та журнали, а найголовніше - пенсію. Листоноші місцевого відділення «Укрпошти» оголосили страйк та відмовляються іти на доставку. Ганебно низька заробітна платня, змінений графік роботи змусили листонош написати заяви на звільнення за власним бажанням» – пишуть у спільноті «Типовий Почаїв» у Фейсбуку.
Також працівники Почаївського відділення повідомляють, що вихідним днем для них зробили той, коли виходить більшість видань, які передплатили мешканці. Просять розуміння та підтримки у містян. Вони вимагають повернути старий графік роботи, котрий, за їхніми словами, влаштовував усіх.
Фото з відкритих джерел