![](/uploads/media/a5/c1/a5c15071009099bdaa52b917b1ef79f5_orig_thumb.jpg)
У Почаєві впіймали грабіжника
![860e3c633b6ce74ee8a3064d9a8d0cdd_XL](/uploads/media/99/24/99247f3e63a69b8f7ccfcc284c88f62e_w960.jpg)
До чотирьох років ув’язнення може отримати 41-річний почаївчанин, що викрав скриньку з пожертвами у місцевому кафе. Схожі злочини грабіжник вчиняє не вперше. Цього разу його не зупинила навіть присутність свідків, які й звернулися у поліцію. Тож витратити 15 тис грн., якими розжився зловмисник, він не встиг.
- До працівників територіального підрозділу звернулася керуюча благодійної організації. Жінка розповіла, що невідома особа перебуваючи в приміщенні місцевого кафетерію викрала пожертви для потребуючих дітей. Незнайомець поводив себе підозріло й коли йому зробили зауваження він схопив скриньку та покинув приміщення закладу, – повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Поліцейським оперативно вдалося розшукати грабіжника. Вкрадені кошти у нього вилучили. По завершенню слідства на нього чекає суд.
Фото з відкритих джерел