![](/uploads/media/fe/eb/feeba04edfa63e2883b7f35bc2c12e4f_orig_thumb.jpg)
У Тернопільській університетській лікарні оновили рентген-апарат
![image (1)](/uploads/media/cd/e0/cde0f5d397895ac0ce05914c1fce737b_w960.jpg)
У Тернопільській університетській лікарні встановили сучасний дороговартісний цифровий рентген-апарат. Нове приладдя лікарня отримала завдяки державній програмі щодо оснащення відповідним обладнанням медичні заклади.
– За словами лікаря-рентгенолога Іванни Калиняк, даний рентген-апарт дозволяє отримувати швидке і якісне зображення, а також спрощує роботу відповідного фахівця. Дуже важливо, що є також можливість редагування зображення на екрані – його збільшення, зменшення, приближення, можна подивитися під лупою, – зазначено на фейсбук-сторінці закладу.
image
Апарат інноваційний та дозволяє здійснювати широкий спектр обстежень. Детальніше можна дізнатись на сторінці установи.
Божена Волинець
Фото з допису