![](/uploads/media/5f/85/5f852d4f4yze925bf832ef5a97e972a8_orig_thumb.jpg)
У тернопільських поліклініках зникнуть кабінети щеплень
![1](/uploads/media/53/6f/536f939c6a06b181bb1510fcfb40cc65_orig.jpg)
Відтепер у тернопільських поліклініках кабінет щеплень буде називатися пунктом щеплень, а лікарі-ФОПи зможуь також здійснювати вакцинаці.
Відтепер лікарі, які є фізичними особами-підприємцями, також зможуть здійснювати щеплення. На сьогоднішній день вже 100 лікарів-ФОП уклали договір та можуть вакцинувати пацієнтів, які підписали з ними декларації.
Також для пацієнтів змінили поняття «кабінет щеплень» на «пункт щеплень». Цей пункт може бути навіть тимчасовим – працювати в певному місці впродовж 24 годин. Змінили і ряд вимог до його облаштування – все повинно відповідати сучасним нормам і не містити зайвих обмежень, пише Міністерство охорони здоров’я України.
Фото з відкритих джерел