![](/uploads/media/18/c3/18c35d1612347f48dcf02c570efae199_orig_thumb.jpg)
У Тернополі горіла квартира в багатоповерхівці
Внаслідок пожежі знищено диван та речі домашнього вжитку
![пожежа](/uploads/media/3b/a1/3ba185259827f4e3d026a36424d53334_w640.jpg)
26 лютого о 08 год 15 хв надійшло повідомлення, що у місті Тернопіль на вулиці 15 квітня, 4 виникла пожежа у квартирі на другому поверсі багатоквартирного житлового будинку. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС України у Тернопільській області.
Внаслідок пожежі знищено диван та речі домашнього вжитку. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідувала чергова зміна частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління.
![](/uploads/media/3f/8b/3f8b1949424f1109e648f67d6ba2695a_w320.jpg)
Фото ДСНС України у Тернопільській області та з відкритих джерел