![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
У Тернополі матерям загиблих Героїв вручили державні нагороди (посмертно)
Захисників відзначено державними нагородами України за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові
![](/uploads/media/7d/d6/7dd66f45a440f340a29e3351f8c78769_w1920.jpg)
26 квітня у приміщенні Тернопільської міської ради відбулася зустріч міського голови Сергія Надала з рідними полеглих у російсько-українській війні тернопільських захисників. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.
Міський голова вручив матерям Героїв державні нагороди (посмертно). Так, орденами та медалями відзначено:
- Медаллю «За досягнення у військовій службі 2-го ступеня» – Кондратюка Ярослава Сергійовича, загинув 21.05.2022р.
- Орденом «За Мужність 3-го ступеня» – Озерінського Івана Богдановича, загинув 22.06.2022р.
- Орденом «За мужність 3-го ступеня» – Савчука Володимира Дмитровича, загинув 12.09.2022р.
- Медаллю «За військову службу» – Яцуника Віктора Васильовича, загинув 17.09.2023р.
Захисників відзначено державними нагородами України за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові.
Фото Тернопільської міської ради