Тамара Коблик

У Тернополі нацгвардієць освідчився коханій (фото)

Поки хлопець проходив строкову службу у Національній гвардії України, Соломія з нетерпінням чекала на свого коханого

Історія цього кохання розпочалась минулого року. Проводячи свій вільний час в Instagram, Василь випадково наткнувся на сторінку Соломії та не довго думаючи написав їй. Відповідь дівчини не змусила чекати хлопця і дуже скоро в них зав’язалася бесіда. Про це пишуть на сторінці Національної гвардії України у фейсбуці. 

Ще з першої нашої бесіди я зрозумів: вона - та сама! 5 днів нашого спілкування пролетіли як один момент, все настільки ідеально, що навіть підозріло. І тут я зрозумів: ми маємо зустрітися та поспілкуватися вживу! Згадую, як я йшов на зустріч, від хвилювання тремтіли не лише руки, а й ноги були ватні, серце вистрибувало зсередини. Бачу її, підходжу ближче, обіймаю і відчуваю - МОЯ. З того дня ми завжди разом. Кожен день для нас - пізнання один одного. Ми будуємо плани на майбутнє, ділимося мріями: я хочу завести кота, а вона собаку. Дуже часто нам кажуть, що ми чимось схожі. Але це не дивно, ми розуміємо один одного з півслова, - ділиться своїми відчуттями гвардієць.

Поки хлопець проходив строкову службу у Національній гвардії України, Соломія з нетерпінням чекала на свого коханого. Василь знав, що вона неодмінно має стати його дружиною! Пропозицію планував зробити влітку, після закінчення строкової служби. Але війна змінила думку хлопця і він вирішив не гаючи часу освідчитись Соломії. 

Сьогодні вони вже наречений і наречена!

Плануємо відсвяткувати весілля після війни. Сподіваємось на скорішу перемогу у війні та мирне і щасливе майбутнє, - ділиться Василь.

Фото з допису

Вибір читачів за тиждень

Відео