![](/uploads/media/bb/1e/bb1ea064596bb47ab843093109496dac_orig_thumb.jpg)
У Тернополі перенесли відомий фестиваль
![161542211-2221572634646746-4117285818925955221-n2021](/uploads/media/7c/6c/7c6cc173c35034c46e48673b1fcfea59_w640.jpg)
Відомий на Тернопіллі мініфестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім'я» перенесли аж на 15 травня. Причиною стала епідеміологічна ситуація в регіоні.
Як повідомляють на сайті міської ради Тернополя, через стрімке зростання коронавірусної інфекції на Тернопільщині перенесли міський мініфестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім'я». Нова дата проведення – 15 травня, адже саме цього дня відзначають Міжнародний день сім’ї.
– Спробувати свої сили у 5-ти комплексних естафетах та вікторині на спортивну тематику запрошуються команди у складі:мама, тато і дитина (2011-2013 р. н.), – йдеться у повідомленні.
Зареєструватись можна ТУТ.
Фото з допису