Тамара Коблик

У Тернополі планують точково організувати підвіз води

Працівники «Водоканалу» нагадують, що створення необхідних запасів води вдома залишається дієвим способом зменшити дискомфорт

Під час нещодавнього промивання водопровідних мереж та відключення з цього приводу водопостачання, працівники КП «Тернопільводоканал» облаштували 16 тимчасових пунктів роздачі питної води у різних мікрорайонах міста. Про це повідомили у пресслужбі міської ради Тернополі.

Упродовж двох днів було привезено орієнтовно 35 тисяч літрів води для тих, хто забув чи не встиг зробити необхідні запаси води заздалегідь. Поруч із сучасними ємностями-єврокубами чергували працівники КП «Тернопільводоканал» з різних відділів та роздавали воду усім охочим.

Зважаючи на позитивні відгуки споживачів після такої ініціативи, КП «Тернопільводоканал» використовуватиме підвіз води й надалі, зокрема точково. Інформація про появу локацій із питною водою буде надаватися заздалегідь.

Водночас, працівники комунального підприємства нагадують, що створення необхідних запасів води вдома залишається дієвим способом зменшити дискомфорт.

Фото пресслужби міської ради Тернополя

Вибір читачів за тиждень

Відео