Юля Вітюк

У Тернополі порушників комендантської години та валютників відправлятимуть у військкомат

Також влада закликає жителів міста дотримуватись «режиму темряви». Тепер про це нагадуватимуть з гучномовців

Порушників комендантської години на Тернопільщині відправлятимуть у військкомат та медичну комісію. Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції у Тернопільській області Олександр Богомол під час брифінгу Тернопільської військової адміністрації.

Таке рішення було прийнято, тому що є багато порушників. Важливо обмежити кількість людей, щоб територіальна оборона ефективно забезпечувала життєдіяльність міста, не допускала провокацій, терористичних актів, інших подій, які можуть завдати збитків чи шкоди життю і здоров’ю наших мешканців, — наголосив він.

Також влада закликає людей дотримуватись і «режиму темряви» з 21:00. Щоб нагадувати мешканцям про це, поліція буде курсувати містом та повідомляти про правила у гучномовець.

Поліція має багато роботи, але крім того змушені ходити і нагадувати виключати світло. Для того, щоб люди це пам’ятали, з вчорашнього вечора Тернополем курсують автомобілі поліції, які в гучномовець нагадують про військовий стан і просять вимикати світло.

Як повідомили під час брифінгу, водії продовжують керувати транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння. Нагадаємо, за березень у понад півтори сотні водіїв на Тернопільщині забрали авто для потреб ЗСУ.

Досі багато порушників акції «випив, сів за кермо — віддай авто армії». За добу 6 автомобілів – це вже край, не потрібно армії стільки машин, не робіть цього, не сідай п’яним за кермо,— закликав людей голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш.

Також у Тернополі затримали осіб, які незаконно обмінювали валюту — двох чоловіків та жінку. Валюту у них вилучили, а чоловіків відправили у військкомат,— повідомив Олександр Богомол.

Фото, відео з трансляції на сторінці Тернопільської військової адміністрації

Вибір читачів за тиждень

Відео