![](/uploads/media/58/92/5892756a3ab7dabd3495ac838ba11ca8_orig_thumb.jpg)
У Тернополі відомий художник-ілюстратор запросив у фантастичну мандрівку у XXIX століття (фото)
![Заставка01](/uploads/media/8d/f4/8df407948857becb8816eaba2d2a30d4_orig.jpg)
Легендарну тетралогію Дена Сіммонса «Пісні Гіперіона» проілюстрував художник Олег Кіналь
Наші постійні читачі напевно пам’ятають, що рівно місяця тому художник-ілюстратор Олег Кіналь завершив художнє оформлення першої книгу легендарної «Бондіани» Ієна Флемінга, яку видало українською мовою одне із тернопільських видавництв. Про це повідомляв «Терен».
І ось, нова робота нашого земляка, талановитого художника. Йдеться про наукову фантастику для найвибагливіших - легендарну тетралогію Дена Сіммонса «Пісні Гіперіона», видану українською мовою. Як розповів Терену сам митець, видання складається із книг – «Гіперіон», «Падіння Гіперіона», «Ендіміон» та
«Схід Ендіміона», над якими видавці працювали три роки. Ця легендарна квадрологія для вишуканих любителів фантастики закарбовується у пам'яті, змінює уяву, змушує думати.
Книги видані вперше у перекладі з оригіналу видавництвом «Навчальна книга «Богдан». Головний редактор видання Борис Щавурський.
Книги, які вийшли в оформленні та з ілюстраціями Олега Кіналя планується презентувати у травні на міжнародному форумі «Книжковий Арсенал», де покажуть четверту книгу – «Схід Ендіміона». Вона й запросить любителів наукової фантастики у дивовижну мандрівку у XXIX століття, в якому розгортаються захоплюючі події.
![001 (Copy)](/uploads/media/b8/3e/b83eae3b4a14f1807963beed6c6c4187_orig.jpg)
![002 (Copy)](/uploads/media/e5/aa/e5aa3c4b4a803364706406304a6c2ce5_orig.jpg)
![009 (Copy)](/uploads/media/6e/77/6e77940afced62b97c480cdd04a9bb35_orig.jpg)
![0011 (Copy)](/uploads/media/83/a2/83a28dab2cdc9a7d8f56babfc2d16f42_orig.jpg)
![0015 (Copy)](/uploads/media/ac/fb/acfbdb323de22358b472e886db82bbe8_orig.jpg)
![0019 (Copy)](/uploads/media/03/f7/03f7df0ea6f0235a2c997d586cdccd49_orig.jpg)
![53320108_2651230161585434_5831792850337005568_n (Copy)](/uploads/media/bd/d7/bdd7ff7c6916314b9d1a7c4237928c15_orig.jpg)
![53531842_2651230141585436_6463085573207752704_n (Copy)](/uploads/media/9e/6d/9e6de044e94eb0ed617933452f2c3bb4_orig.jpg)
![52961176_2651229964918787_4588305157065801728_n (Copy)](/uploads/media/e2/0b/e20b701d21cb4ac980be0781ff993a27_orig.jpg)
Фото надано Олегом Кіналем