![](/uploads/media/9f/1a/9f1aef6f2cf135441b1bc91460920e9f_orig_thumb.jpg)
У Тернополі вшанували загиблих українських добровольців (фото)
14 березня відзначають День Українського добровольця
![](/uploads/media/34/5y/345yz13cf74119aee1057514bc757f3e_w1920.jpg)
З нагоди вшанування Дня українського добровольця представники влади, громадських організацій, сім'ї загиблих захисників та небайдужі тернополяни зібралися в Тернополі біля меморіальної стели «Воїнам, загиблим за волю України». Про це повідомили у пресслужбі обласної військової адміністрації.
Десятки людей хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав життя за нашу волю.
Дата 14 березня була обрана не випадково. Саме в цей день у 2014 році на тренувальну базу в Нових Петрівцях з Майдану Незалежності прибули 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону. Чоловіки й жінки самоорганізувалися та вирушили на схід України захищати нашу державу та її суверенітет.
Фото Тернопільської ОВА