![](/uploads/media/ff/b0/ffb061c1e34ea1cbaef70880bac7f286_orig_thumb.jpg)
У Тернополі водій вже вдруге за місяць сів за кермо «під кайфом»
Jeep Cherokee, яким керував порушник, евакуювали на арештмайданчик
![](/uploads/media/fb/a2/fba22fdff0dc69522651df3bdf463791_w640.jpg)
Вихідними, патрулюючи на вулиці Олександра Довженка, за порушення правил дорожнього руху інспектори зупинили автомобіль Jeep Cherokee. Спілкуючись з водієм, у нього виявили явні ознаки наркотичного сп'яніння, повідомляють на сторінці Патрульної поліції Тернопільської області.
Чоловікові запропонували пройти огляд на стан сп'яніння у найближчому медичному закладі, на що чоловік відмовився. Також патрульні з'ясували, що водій керує автомобілем без свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.
Перевіряючи інформацію про водія згідно з базами даних, правоохоронці встановили, що той вже двічі за останній місяць керував автомобілем в стані наркотичного сп'яніння, про що наявні два позитивних висновки медичної установи.
Інспектори склали на водія 3 протоколи за частиною 1 статті 130 (Керування транспортним засобом в стані сп'яніння), винесли постанову за частиною 1 статті 126 (Керування автомобілем без відповідних документів) КУпАП, відсторонили його від керування та евакуювали автомобіль на арештмайданчик.
Фото Патрульної поліції Тернопільської області