![](/uploads/media/76/47/76475154e4ef18b45ayzb4e2ffb08fcc_orig_thumb.jpg)
У Тернополі затримали злочинне угруповання із 7 осіб
![101507473_3164123206983967_843969212627025920_o (1)](/uploads/media/80/66/8066ceb15d8478f5969f3ae1aabc02b3_orig.jpg)
Семеро осіб, які організувалися у групу, що збувала психотропні речовини, постануть перед судом у Тернополі.
Про це повідомляє обласна прокуратура.
- З жовтня 2018 по січень цього року обвинувачені купували, зберігали, збували «Метамфетамін», «Амфетамін», «PVP» «Канабіс». Для налагодження наркоторгівлі зловмисники використовували месенджери для обміну повідомленнями і медіафайлами, - йдеться у повідомленні.
Також повідомляється, що після отримання замовлень зловмисники розповсюджували наркотики та психотропи, розміщуючи спеціальні «закладки» на території Тернополя.
Під час обшуків у них вилучено близько 1 кг особливо небезпечних психотропних речовин. На майно обвинувачених накладено арешт.
Досудове слідство завершено. Затриманим «світить» від 9 до 12 років.
Фото з допису