![](/uploads/media/88/12/8812e8cd0802f7384e59aa864e612e58_orig_thumb.jpg)
У Тернополі під колеса автівок потрапили двоє неповнолітніх (фото)
У водіїв взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Тривають перевірки
![](/uploads/media/af/ba/afba5b9bcf72d29c1b8e345c1f2bf7ca_w640.jpg)
З тілесними ушкодженнями до лікарні звернувся 17-річний житель Тернополя. Юнак потрапив під колеса автомобіля. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Дорожньо-транспортна пригода трапилася 6 лютого близько 14:00. На проспекті Злуки водій автомобіля «Opel Zafira» збив перехожого. За попередніми даними, потерпілий на момент наїзду знаходився на нерегульованому пішохідному переході.
![](/uploads/media/d5/63/d563b336494d1c06f9bb81ec97aa18f4_w640.jpg)
Ще одну автопригоду з потерпілими зареєстрували того ж вечора працівники поліції в обласному центрі. На вулиці Торговиця водій автомобіля «KIA Sportage» допустив наїзд на неповнолітнього. Останній переходив дорогу у недозволеному місці. 11-річного юнака з травмами доправили до лікарні.
У водіїв взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Тривають перевірки.
Фото Національної поліції