![](/uploads/media/5d/c0/5dc0e835ae907d1a4f2b1c4fae32d22a_orig_thumb.jpg)
У центрі Кременця дорогою на Бону виросло сміттєзвалище (фото)
![30698748_1701172446617880_1724928358644449280_n](/uploads/media/75/58/75580d1832340502d08f9a42bc0317ac_orig.jpg)
Одну з центральних вулиць Кременця, яка до того ж веде на Замкову гору, закидали сміттям. Територія приватизована. Проте господарі не поспішають її прибирати, і навіть не відгороджують це видовище парканом.
«Кременчани часто скаржаться на те, що у місті не настільки чисто, як хотілося б. Але на скаргах та обуренні, як правило, уся активність і завершується. Рідко доходить бодай до конструктивних пропозицій. За прикладами не треба ходити далеко. У самісінькому серці Кременця, дорогою до найвизначнішої історичної пам’ятки, на вулиці М. Кривоноса, стоїть величезне сміттєзвалище. Створене воно не владою, ні комунальниками, а самими містянами. Більше того – ця територія є приватизованою, тож за Законом втручатися на неї, навіть для того, щоб прибрати, заборонено. Будинок та подвір’я мають власника, родичі котрого якраз полюбляють критикувати місцеву владу за те, що у місті брудно. Можливо, варто почати з себе?» – пишуть на сайті Кременецької міської ради.
Раніше «Терен» уже розповідав про те, що найвизначнішу історичну пам’ятку Кременця – Замкову гору перетворюють на смітник.
![30706073_1701172459951212_3748940759265443840_n](/uploads/media/db/a7/dba713c49a125a4ac426e1f968868ef4_orig.jpg)
![30710520_1701172476617877_3405526182278463488_n](/uploads/media/26/67/266786dde936a48825ff67105481d50b_orig.jpg)
![30656586_1701172496617875_5647762456710217728_n](/uploads/media/4b/2f/4b2f75e79047f364eabyz45dfefeyz18_orig.jpg)
Фото Кременецька міська рада