У Зарваниці відбулася професійна проща працівників лісового та мисливського господарства (фото)

IMG_9465

13 вересня, напередодні свого професійного свята, на спільну молитву до Марійського духовного центру «Зарваниця» прибули працівники лісового та мисливського господарства Тернопільської області.

Участь у ІІІ професійній прощі взяли сотні працівників галузі на чолі з начальником Тернопільського обласного  управління лісового та мисливського господарства п. Олегом Яремком, заступником голови Тернопільської облдержадміністрації п. Ігорем  Вонсом та керуючим справами Тернопільської облради п. Іваном Бабійчуком.

IMG_9222
IMG_9222

У Малій базиліці Зарваницької Богородиці відбулася урочиста Свята Літургія, перед  якою адміністратор Малої базиліки о. м. Дмитро Квич освятив плащаницю Ісуса Христа, подаровану працівниками лісового господарства. Після Богослужіння о. Дмитро від імені архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія (Семенюка) привітав усіх присутніх з професійним святом та висловив щиру подяку, що у такий особливий  день вони чисельно прибули до святого місця, щоби  просити  у Господа та Пресвятої Богородиці заступництва на наступний рік. Відтак кращим спеціалістам лісової галузі в нашій області вручили митрополичі грамотами та пам’ятні подарунки.

IMG_9462
IMG_9462

Опісля відбулося освячення води та панахида за Героїв, які віддали життя за незалежність  Україну. На завершення прощі  паломники взяли участь у спільній молитві в унікальному архітектурному  комплексі  «Український Єрусалим», додає Марійський духовний центр «Зарваниця».

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео