![](/uploads/media/be/21/be21b7e98a342d7fa60075c7f8019f6a_orig_thumb.jpg)
У жителя Тернопільщини в гаражі знайшли велику партію алкоголю і цигарок
Підозрюваний стверджує, що продукція не його
![Алкоголь](/uploads/media/6y/zc/6yzcdbab44ef7eb661213ce4986e2486_w640.jpg)
Майже 500 пляшок горілки, понад 80 літрів спирту та 230 пачок сигарет виявили в 44-річного жителя Гусятина Чортківського району. Про це повідомили у відділі комунікації Національної поліції Тернопільської області.
Усе це чоловік зберігав на території гаражного кооперативу.
Підозрюваний стверджує, що продукція не його. Він каже, що алкоголь та сигарети в його гаражі залишила знайома, яка у цей час перебуває за кордоном.
Усі акцизні товари правоохоронці вилучили та направили на експертизу, аби встановити оригінальність як акцизних марок, так і самих спиртних напоїв. Чоловікові інкримінують статтю 199 Кримінального кодексу України. Триває слідство.
Фото з відкритих джерел