![](/uploads/media/19/c1/19c161d31208bea83979a9f530302d86_orig_thumb.jpg)
Уродженця Тернопільщини призначено Послом у сусідню країну
![licensed-image (1)](/uploads/media/6e/1e/6e1ef9d193ce3c3c49a08e216b296361_w960.jpg)
Президент України Володимир Зеленський призначив уродженця Тернопільщини Василя Боднара Послом України в Турецькій Республіці.
- Призначити Боднара Василя Мироновича Надзвичайним і Повноважним Послом України в Турецькій Республіці, - йдеться в Указі глави держави.
Василь Боднар народився 20 вересня 1976 року у с. Олесине, Козівського району Тернопільської області. У 1998 році закінчив факультет міжнародних відносин Львівського національного університету, у 2003 - юридичний факультет цього ж ВНЗ. У 1999 пройшов навчальний курс з питань європейської інтеграції у Нідерландському інституті міжнародних відносин «Клінгендаль». На дипломатичній службі з 1998 року. У 2017 році призначений на посаду заступника Міністра закордонних справ України.
Цікаво, що до Василя Боднара посаду Посла у Турецькій Республіці обіймав ще один уродженець Тернопільщини – Андрій Сибіга, призначений згодом на пост заступник керівника Офісу президента України.
Фото з відкритих джерел