![](/uploads/media/d3/20/d3203e8df27925f027d10eaa7c5b7735_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині авто врізалося у відбійник: є постраждалі
У водія взяли кров для перевірки на вміст алкоголю. Триває перевірка
![](/uploads/media/91/58/9158af0935d1c9276a0d7890ffb3b9b7_w640.jpg)
Дорожньо-транспортна пригода з потерпілими трапилася в селі Озерна Зборівської територіальної громади. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Сьомого грудня близько 16:20 на лінію «102» надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Тернопіль–Львів–Рава-Руська в кюветі авто. На місце пригоди виїжджала слідчо-оперативна група. У ході перевірки стало відомо, що водій автомобіля «Toyota Corolla» не впорався з керуванням і як результат - автівку занесло і вона врізалася у відбійник.
У результаті аварії до лікарні з тілесними ушкодженнями бригада екстреної медичної допомоги госпіталізувала водія та його 19-річного пасажира.
У кермувальника взяли кров для перевірки на вміст алкоголю. Триває перевірка.
Фото Національної поліції