![](/uploads/media/a5/c1/a5c15071009099bdaa52b917b1ef79f5_orig_thumb.jpg)
В історичному центрі міста на Тернопільщині хочуть забудувати комунальну землю?
![unnamed](/uploads/media/55/6e/556e10b509b540b61da280863f076a5f_w320.jpg)
Сумнівний проект рішення хочуть зняти із розгляду на сесії Збаразької міської ради (Тернопільська область). Йдеться про розробку містобудівної документації - детального плану в історичному центрі Збаража. Як стверджують депутати, цього проекту попередньо не подали на розгляд постійної комісії з питань архітектури і містобудування, тож регламент порушили.
- Виглядає, що цих п’ять сотих комунальної землі в середмісті хочуть передати комусь і забудувати. Таке рішення подають на розгляд, порушуючи законодавство та Регламент, - зауважує депутат міськради Світлана Боднар. - Зараз в раді діє постійна комісія з питань архітектури і містобудування, але туди проекту на розгляд не подали, щоб його вивчили, розібралися, надали висновки та пропозиції. І це невипадково. Тож нам потрібно розібратися, що влада планує робити із «золотими» п’ятьма сотими землі в історичному центрі Збаража.
Тож депутати збираються перед сесією, аби обговорити можливість зняття проекту з порядку денного через порушення процедури розгляду.
Фото з відкритих джерел