![](/uploads/media/9b/57/9b57bce220f63ce9d08de3746fee0d65_orig_thumb.jpg)
Від початку року податківці Тернопільщини видали майже 3,5 тисячі електронних ключів
Воєнний стан спонукав людей до активного використання електронних сервісів та обмеженого безпосереднього спілкування
![](/uploads/media/57/yz/57yz4405916f3b72930577cc08015848_w640.jpg)
3457 відкритих ключів електронного цифрового підпису видали на Тернопільщині протягом січня-лютого цього року. Про це повідомили у секторі інформаційної взаємодії Головного управління Державної податкової служби у Тернопільській області.
Воєнний стан спонукав жителів нашого краю до активного використання електронних сервісів та обмеженого безпосереднього спілкування. А усі можливості Електронного кабінету: від подання звітності, заяв – до з’ясування нарахованих та сплачених платежів тощо, громадянам надає наявність у них цифрового підпису, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, послуга з видачі посилених сертифікатів відкритих ключів електронного цифрового підпису для юридичних осіб, приватних підприємців та громадян є безкоштовною та займає до 10 хвилин часу.
Охочі можуть нею скористатися, відвідавши сектор реєстрації користувачів Головному управлінні ДПС в області, що знаходиться за адресою: Тернопіль, вул. Білецька,1, Центр обслуговування платників Тернопільської ДПІ, кімната 122.
Фото з відкритих джерел