![зарваниця5](/uploads/media/4f/1c/4f1cf79f3d6ab21a7d25790958eac4f1_orig_thumb.jpg)
Волонтери рятували поранену косулю, яку знайшли на Тернопільщині
На думку волонтерів, тварину збили або навмисне травмували
![](/uploads/media/36/39/3639b4b057c2dc31a7221b121a7bac1e_w960.jpg)
Поранену косулю, яку забрали в селі Кобиловолоки Теребовлянської громади, рятували волонтери громадської організації «Ноїв Ковчег Тернопіль». Про це повідомили на фейсбук-сторінці організації.
Як розповіли Терену волонтери, косулю в село хтось привіз уже пораненою і залишив. Жінка її забрала у вольєр, дала пити та надала першу медичну допомогу.
На думку волонтерів, тварину збили або навмисне травмували. У неї була масивна кровотеча, перелом ноги та ще ряд проблем.
![](/uploads/media/99/f4/99f48bfbe5557aa0397c4d04yzfb0aa0_w960.jpg)
Нога просто висіла. До ранку вирішили не тягнути, повезли у Львів вночі. Там лікарі робили всі необхідні маніпуляції, з часом і реанімацію. Попри всі зусилля косуля загинула. Нам дуже шкода, що їй довелося стільки пережити. Окремо дякуємо небайдужим людям, які наглядали за твариною до нашого приїзду та допомагали, – йдеться в повідомленні.
Волонтери просять фінансової підтримки для оплати рахунків за порятунок тварин:
Приват:
5169335104724386
5169330531007604
Paypal: vtukalo@gmail.com
Фото: ГО «Ноїв Ковчег Тернопіль». Основне фото ілюстративне